30denní prožitkový transformační online program

Blíž k sobě s novým návykem

Získej víc energie, napojení na sebe i své tělo, i větší flow a radost do života vytvořením a ukotvením si svého nového podporujícího návyku. 

Vydej se na cestu ke svému vysněnému Novému Já. 

Společnou cestu začínáme 13.3.2023

Tohle spolu zvládneme
↓↓↓

v tomto 30denním transformačním programu dostaneš  trojí podporu

•    sílu a kouzlo skupiny    •    každodenní kontakt    •     individuální terapii 1:1   

Díky komunitě žen se stejným cílem a bezpečnému prostředí, které pro tebe držím, získáš inspiraci, motivaci, abys opravdu došla až do konce.

Za pomoci každodenního zaměření pozornosti na vděčnost a pochvalu,  kterou spolu budeme sdílet v messenger skupině udržíš focus a energii v tvořivých vibracích.

V celostní terapii 1:1 tě napojím na tvé tělo i duši, odhalíme, kde ti stojí energie a kde ses odpojila od svých kvalit a darů. Znovu nastartujeme tvou vnitřní sílu. 

Půjdeme krok po kroku

jak si vytvořit návyk, sebeláska, jak se mít víc ráda, jak mít víc energie

1. týden - Aktivujeme energii záměru a motivaci

→  Vybereš si svůj návyk, který chceš vytvořit. Tvůj jedinečný – může to být cokoliv. Najdeme hluchá nebo nevyužitá místa ve tvém dni, abys tvůj čas využívala co nejefektivněji.

→  Na 1. společné masterclass tě provedu aktivací tvé energie a těla – využijeme k tomu Čchi-Dance a vizualizace. Vyladíme tělo, mysl a energii, aby pracovaly v souladu s tebou.

→  V lehkosti si budeš zvykat na každodenní kotvící body (vděčnost ve skupinovém chatu, afirmace, pitný režim) a uděláš první akční kroky.

2. týden - Přetvoříme strach a ovládneme hlavu

→   Po prvním týdnu přidáme – začneš sledovat, co tě brzdí, jaké vzorce se táhneš a neslouží ti, protože dokud to nevíš, nemůžeš to pustit

→   Na 2. společné masterclass se podíváme na zoubek tvým strachům. Naučíš se techniky, jak je přetvářet a krotit hlavu.

→   Pokračujeme v denních rituálech vděčnosti, protože ty tě udrží ve vyšších vibracích, ve kterých se lépe tvoří

jak si vytvořit návyk, sebeláska, jak se mít víc ráda, jak mít víc energie

3. týden - Sebeláskový čas

→   Třetí týden se zaměříme na tělo a budeš zkoumat, co ti dělá dobře. Budeš trénovat dávat čas sobě a stavět se na 1. místo. Učíš se číst impulzy svého těla.

→   Na 3. společné masterclass si dostaneš do své kůže – doslova. Díky speciální vizualizaci pochopíš své tělo, pustíš, co tě brzdí v přijetí sebe sama a najdeš si k sobě nový vztah – plný lásky, laskavosti. 

→   Pokračujeme v denních rituálech vděčnosti, protože ty tě udrží ve vyšších vibracích, ve kterých je ti dobře a podporují tvořivou energii. 

4. týden - Oslava a rituál vstupu do Nového Já

→   Tento poslední týden kotvíme. Opakujeme, protože čím víc opakujeme, tím víc se náš návyk stává automatický. 

→  4. společná masterclass bude ve formě ženského kruhu s oslavou a Rituálem přechodu do Nového Já a síly ve společnosti živlových elementů. 

→   Pokračujeme v denních rituálech vděčnosti – cítíš příliv energie do svého života. 

jak si vytvořit návyk, sebeláska, jak se mít víc ráda, jak mít víc energie

Připadá ti, že je toho moc a nemáš na to teď kapacitu?

Jsem máma a podnikám, takže moc dobře vím, jak se to s časem. A taky vím, že dělat věci pořád stejně a chtít jiný výsledek, je naivní a nereálné. Pokud se chceš mít jinak, je potřeba k tomu udělat změnu.

Program jsem sestavila tak, abys sobě nemusela věnovat hodinu denně, ani půl hodiny denně, bude ti stačit 3-5 minut, aby sis zvědomila, co máš ten den dělat, na co se soustředit.

Pak už během dne budeš dělat některé věci jinak. V 1. masterclass si najdeš i ty konkrétní situace, kde je to možné – kde nevyužíváš svůj čas vědomě.

Na co si je potřeba vyhradit čas – 4x společná 1,5hodinová Masterclass:

  • pondělí 13.3. od 19:30
  • úterý 21.3. od 19:00
  • středa 29.3. od 19:00
  • úterý 4.4. od 19:00

Záznam bude. Doporučuji být živě, chytneš energii a nebudeš odkládat :). A taky vím,

Kdo tě provede?

Jsem Hanka, máma 2 kluků, žena skvělého muže, celostní terapeutka, lektorka čchi-kung a čchi-dance a průvodkyně k harmonii, vitalitě a kráse (uvnitř i navenek).

Přestože miluju pohyb jsem líná a hledám cesty, jak si i během běžného dne udělat dobře, podpořit své tělo, osobně růst a udržet si nadhled a pohodu. Znáš to, někdy je toho až moc.

Ke spokojenosti mi pomáhají efektivní zaběhnuté návyky i každodenní neočekávané radosti, které jsme schopné vnímat, když jsme ve svém těle a přítomnosti. 

Mám dar vytvořit pro tebe bezpečný prostor, který probouzí to nejlepší v tobě a otevírá ti nové dveře, které jsi sama ani neviděla. 

A tohle všechno ti předám v tomto programu :).

Co všechno získáš ↓↓↓

Balíček na 30 dní

Celková hodnota 14 680 Kč

NYNÍ za exkluzivní cenu  4 895 Kč 

VIP balíček na 30 + 90 dní

Navíc VIP péče na dalších 90 dní

Celková hodnota 35 280 Kč

NYNÍ za exkluzivní cenu  15 280 Kč

↓↓↓

= > dostaneš 4 měsíční VIP péči za exkluzivní cenu 3 820 Kč za měsíc

Možnost rozdělit na 3 splátky po 5300 Kč.

Program jsem vytvořila tak, abys  pokaždé, když začneš s dalším novým návykem, mohla techniky znovu použít.