zena_ctv_plna_1bar

Harmonie Ženy

Získej harmonii a vnitřní stabilitu 

v těle i životě.

Kombinovaný kurz vědomého pohybu a jemné hloubkové práce s tělem a myslí.

Včetně  výuky sestavy Taichi Čchi-Kung – 18 forem velkého předělu.

harmonie • vnitřní klid a síla • sama sebou • radost

Cítíš, že chceš vystoupit ze shonu běžných dní a tlaku na výkon
a opět v sobě probudit ženu:

Srdečně tě zvu do kurzu
Harmonie Ženy


Startujeme živě 28. - 29. ledna 2023
v Kostomlatech nad Labem

a poté podpora dalších 8 týdnů online, abys sis ukotvila a mohla zopakovat to, co se naučíme na živém víkendu

Pro objednávku v EUR klikni ZDE

Kapacita prostoru Čajovny nečajovny je omezena na 10 žen. Neváhej a přihlas se včas.

Jak ti kurz pomůže?

Skrze vědomý pohyb, práci s tělem a myslí i krásnou meditaci v pohybu Taichi Čchi-Kung, která mý má účinky nejen na fyzické zdraví, kondici, psychiku i mysl:

Uvolníš napětí z těla:

Napojíš se na své tělo a uvolníš napětí ve svalech i těle. Pustíš stresy a rozhýbeš ztuhlost v kloubech. Díky tomu se uvolňují i hluboko uložené bloky v podobě emocí a dalších limitujících programů, které ti energii berou. Celkově ti bude lépe a pocítíš i mnohem více energie.

Dodáš si sílu a energii:

Probudíš vnitřní energii pro tvoření krásného, co ti dává radost. Získáš sílu na zvládání povinností, které udělat musíš :).

Aktivuješ svou intuici a vnitřní moudrost:

Postavíš se do své síly, aby sis volila v souladu se sebou.  Dovolíš si otevřít se  novému, snadnějšímu, báječnějšímu beze strachu.

Zklidníš svou mysl:

Zbavíš svou mysl přebytečných myšlenek, které ti energii berou a stejně nic neřeší. Ve zklidnění přichází řešení a nápady mnohem snadněji.

Posilníš svou odvahu:

Lehčeji budeš překonávat překážky a měnit život tak, jak chceš ty. Odvaha ti pomůže i při zvládání výzev, které přináší život :).

Zpevníš svaly a upevníš svou stabilitu

Naučíš se, jak ulevit přetíženým svalům. Rovnoměrně posílíš celé tělo, včetně hlubokého stabilizačního systému. Zpevní se tvůj postoj a s ním se upevní i tvá sebedůvěra a stabilita v životě.

Co o kurzu říkají absoluventky?

Takhle pěkně mi základní postoj ještě nikdy nikdo nevystlil.

Z první lekce jsem byla nadšená! Moc se mi líbilo cvičení a hodně mi sedí i Hanky energie a její přístup. Už při ochutnávkové lekci mě nadchlo, že Hanka propojuje cvičení s „osobním rozvojem“

I když 1. lekce byla pro mne opáčko, zkoukla jsem s chutí celé, protože takhle pěkně mi ten základní postoj ještě nikdy nikdo nevysvětlil. Hankou mě Čchi-Kung baví úplně nejvíc.

Lucie Koubek – lektorka copywritingu


Čchi-Kung mi pomohl dívat se na svět jinýma očima.

Když jsem šla k Hance na čchi-kung poprvé, bylo to hlavně ze zvědavosti. Byla jsem dost nespokojená, unavená životem, prací, otrávená, vyčerpaná a psychicky né úplně v pohodě. 

Čchi kung mi pomohl být víc šťastnější, víc v pohodě, víc v klidu, víc si všímat věcí kolem sebe a dívat se na svět jinýma očima než předtím. 

Ačkoliv jsem nikdy nemusela úplně pomalé cvičení, zalíbilo se mi to natolik, že si zacvičím i doma sama. Hanka je zvláštní osobnost, otevřená i tajemná, ale mám jí ráda. Získala si mě. Na její hodiny se vždycky těším.

Eva – obchodní referentka

Nikdy bych nevěřila, že se dá takto pracovat s tělem.

Již první hodina mě nadchla, byla to pro mne „tak trochu jiná dimenze!“ Nikdy bych nevěřila, že se dá takto pracovat s tělem a že i něco budu cítit. Začaly se dít věci. Je to nový směr. 

Po hodině cítím uvolnění, spokojenost a mám vyčištěnou hlavu. Vznikl zde skvělý kolektiv. Hanka je skvělá lektorka, od které se dozvídám spoustu zajímavých věcí, které bych se asi jinde nedozvěděla.

Eva – majitelka jogového studia

Pro objednávku v EUR klikni ZDE

Co na tebe v kurzu čeká:

→ víkend živě se mnou (sobota 28.1.2023. od 9:30 do neděle 29.1. do 12:00)

  • společně se naučíme sestavu a základní pohybové základy
  • ukážeme si práci s vnitřní energií, která se online předat nedá
  • opravím vás, abyste si zavnímaly, jak to má být správně
  • probereme vše, co kolem cvičení, vibrací a energie, pro vás přijde a budete chtít vědět
  • užijeme si ženské sdílení a energii kruhu

→ 2x společná živá online lekce na ZOOM

→ po 8 týdnů každý týden nové vnímací cvičení

Každý týden pro tebe budu mít výzvu, která se bude zaměřovat na různé prožitky a vnímání těla, aby sis vytvořila nové návyky, větší sebedůvěru a stabilitu v těle i životě.

→ 8 online výukových lekcí v členské sekci

90 minutové lekce jsou sestaveny z různých typů rozcviček, postupně učí jednotlivé cviky a vždy opakujeme i celou sestavu a na závěr jsou různé meditace. Po 6 lekcích budeš sestavu umět :). U lekcí je i stopáž, takže výukovou část můžeš přeskočit

90 minutová lekce je nejefektivnější, protože stihneš vypnout hlavu, naladit se na sebe a opravdu krásně rozproudit energii.

→ Výuková videa jednotlivých 18 cviků v členské sekci

Správné provedení každého cviku a také navazování 18 cviků najdeš v jednotlivých videích v členské sekci. Můžeš se k nim vrátit a zopakovat si, aby sis byla jistější. 

→ Speciální lekce na základní postoj

Umět správně stát je základ. Správným postojem ovlivníš celý svůj život.

Po stránce fyzické mizí bolesti zad, rovnají se nohy – třeba „X“ovky nebo plochá klenba, a celkově posílíš vnitřní stabilizační systém a zlepší se kondice.

Stabilita v postoji má obrovský vliv na přísun energie do těla i života a hlavně pocit bezpečí a ukotvenosti, který ti pomůže ustát s větší lehkostí a pohodou situace v životě, které tě předtím rozhazovaly.

→ Rychlé techniky na úlevu od stresu i získání energie

Kromě sestavy 18 forem velkého předělu se naučíš i několik rychlých a účinných technik, jak si efektivně ulevit od napětí a nastartovat energii i kdokoliv v průběhu dne.

→ Meditace

V lekcích i bonusech kurzu najdeš i meditace, které tě podpoří při práci s energií, na otevírání vnitřní síly a další témata.

→ Transformační příběh, který podpoří tvou energii i záměr

Spolu se cvičením ti budu vyprávět transformační „Příběh člověka na Zemi z úst bílého jeřába“ (pták moudrosti) podle školy Živý Čchi-Kung, který ti pomůže otevřít se změnám, které ve svém životě chceš.

→ Informace, které ti usnadní každodenní život

Získáš spoustu zajímavých informací o těle, o polaritě, o tradiční čínské medicíně a dalších tématech, které prakticky využiješ při běžných i nevšedních situacích v životě.

Pro objednávku v EUR klikni ZDE

Speciální běh s živým víkendem začíná 28.1. - 29.1. 2023
a pokračuje dalších 8 týdnů online pokračováním:

Získáš  1000+ minut cvičení, videí a meditací  se mnou a navíc:

→   1,5 dne živě se mnou, kde společně cvičíme, sdílíme, ženy se ptají a je v něm vždy krásná energie. 

→  8x 90min. online lekce v členské sekci

→  8x vnímací výzva pro přepsání nefunkčních návyků a ukotvení sestavy

→   Moji podporu v bonusové uzavřené facebookové skupině.

→   Emailová „nakopnutí“, abys věděla, že je čas na další vnímací výzvu.

 

To vše za  3375 Kč

Kapacita prostoru Čajovny nečajovny je omezena na 10 žen. Neváhej a přihlas se včas.

Pro objednávku v EUR klikni ZDE

Kurz je přímo pro tebe, když:

Cítíš, že tvoje tělo potřebuje pohyb, ale nevyhovují ti klasická cvičení.

Cvičení a všechny pohyby jsou s respektem ke tvému tělu. Je jedno, jakou máš kondici, věk nebo konstituci těla, tohle cvičení zvládneš. Vše jde přizpůsobit, aby ti cvičení šlo a bavilo tě.

Chceš podpořit svoji vitalitu a získat energii.

Nesdílím žádné hopsání. Přesto účinně protahujeme a zpevňujeme tělo. Pozitivně působíme na regeneraci orgánů. Podporujeme zdravotní kondici a energii do života.

Nechceš se hrabat v minulosti, přesto toužíš se zbavit toho, co tě tíží.

Kurz je vytvořen tak, abys i bez terapií a hrabání se v bolavé minulosti dokázala pustit stará trápení. Bude jen na tobě, jestli se do toho dáš a po 8 týdnů si dáš pozornost a čas a proměníš se.

Hledáš víc než jen fyzické cvičení.

Čchi-Kung je cvičení a umění v jednom. Ve stejném čase co cvičíš získáš jemnou a účinnou posilovnu, zklidnění, psychohygiénu i zásobárnu energie.

Chceš se i osobně rozvíjet, přestože máš málo času.

Nemusíš dělat kompromisy, můžeš mít cvičení i lekce osobního růstu najednou. Se mnou se přiblížíš sama k sobě a pomohu ti získat víc sebevědomí, napojení na sebe a víc.

Chceš žít svoje sny, ale chybí ti sebevědomí a odvaha.

Skrze práci s vnitřní energií ti tento kurz může pomoci. Speciálně sestava 18 forem velkého předělu podporuje vnitřní sílu, sebevědomí a otevírá cestu ke změně.

Neustále ti jede hlava a potřebuješ si odpočinout.

Vědomý pohyb i meditace v pohybu, kterou sestava 18 forem velkého předělu je, ti pomůže zklidnit mysl a být tady a teď, sama se sebou.

Pro objednávku v EUR klikni ZDE

Zkušenosti mých klientek s Čchi-Kung

Cítím se jako probuzená ze zimního spánku.

Milá Hanko, moc děkuji za  cvičení Čchi Kung se záměrem. Stále se ve mě drží radost z protažení, plynutí, energetických vírů i filosofického dočerpání významu vděčnosti pro život. Setkání bylo moc milé, vedení cviků i hlas byl velmi příjemný.

Cítím se probuzená ze zimního spánku, přestávám se ládovat čokoládou a jídlem, mám teď více chuti na zdravé věci a užívám si dýchání. Velmi doporučuji všem ochutnat tuto lahodnou dávku pohybu, flow, radosti a moudrosti těla i duše. Cítím se teď ve svém středu.

Jarka Sedláková –  mentorka vesnických lídrů z jihu Čech.

Vrací se mi "moje" energie a cítím se svobodnější.

Díky mé fyzické kondici po Covidu jsem nemohla začít znovu cvičit, jak jsem byla zvyklá. Proto jsem zvolila „lehčí“ formu a začala cvičit Čchi-Kung s Hankou on-line. Nic jsem nečekala, nedokázala jsem si to představit, protože jsem nikdy nic takového necvičila a celý život jsem cvičila silově, energicky ať už to byla posilovna, tanec, aerobic…. 

Cvičení s Hankou mne od začátku chytilo a začalo mne velmi bavit. Má úžasný uklidňující hlas a krásně vše vysvětlí. Myslím, že tak po měsíci cvičení jsem si uvědomila, jak se mi vrací taková ta „moje“ energie. Jak jsem se cítila ještě před dětmi a podnikáním, když jsem byla ještě na škole.  Pročistila se mi hlava, tělo, zpátky se vše srovnalo a cítím jsem se svobodněji. Největším bonusem cvičení s Hankou jsou meditace na konci. To je vždycky úplný balzám na duši :-).

Aneta Svobodová – floristka a majitelka květinářsví

Pomohla mi udržet víru v sebe a nepochybovat.

Od té doby, co s Hankou cvičím, mám mnohem více energie a lépe se vyrovnávám se stresem v zaměstnání. Zvládla jsem si zažádat o jinou pozici v práci, a dostala ji, i když byla jen malá pravděpodobnost, že to vyjde. Hanka mi pomohla udržet se v energii víry v sebe a nepochybovat . Hlas Hanky se mi moc líbí. Provází mně od doby, co ji znám. Slyším ho, když se chci soustředit na přítomnost, když si uvědomím, že mi lítají myšlenky, kam nechci. Energie Hanky i její hlas mě doprovází často. 

Romana – státní úřednice

Byla jsem na pokraji kolapsu, teď se učím žít.

Ty 2 roky, co s Hankou cvičím Čchi-Kung, mi přinesly samá pozitiva. Byla na pokraji fyzického a psychického kolapsu, fungovala jsem na doraz (hlavně aby bylo okolí spokojené) a tak trochu jsem zapomínala na sebe. Hanka mi otevřela nové cesty a směry, učím se žít, myslet … trochu jinak. I když mě věci štvou, tak se už zbytečně nevztekám, jak jsem to dělala dřív.

 

Jana

Vstávám plná energie o hodinu dřív.

Moc se mi líbí, jak Hanka dbá na pečlivou techniku cviků, jak vysvětlujete jejich význam a propojení na orgány. I když jsem cvičila dřív, Hanka mi ukázala úplně jiné provádění cviků, než jsem byla zvyklá, a tak jsou i moje zážitky zcela jiné :-). Dokonce vidím barvy při závěrečném „vtlačování“ energie do těla. Druhý den ráno po cvičení vždy vstávám minimálně o hodinu dříve než obvykle, protože už jsem vyspalá. Zajímají mě různé informace o jednotlivých orgánech, meridiánech a jejich vedení, čištění, kterými Hanka kurz doplňuje.

Irena – účetní

Pro objednávku v EUR klikni ZDE

Žena plná energie, Hanka Sobotová, Hana Sobotová, jak získat energii, jak doplnit energii, nemám energii, jak získat životní energii, jak doplnit životní energii, jak najít životní energii, jak získat pozitivní energii, jak získat vnitřní energii, jak doplnit vnitřní energii, jak doplnit vnitřní energii, jak být plná energie, jak rychle získat energii, jak mít energii po celý den, jak povzbudit energii, jak rychle načerpat energii, rychlé doplnění energie, jak zvýšit energii, Jak si doplnit energii, jak záskat ztracenou energii, jak mít energie, Jak získat energii do života, jak mít energii po celý den, jak nabrat energii, zvýšení energie, co pomáhá na energii, co na energii, proti únavě, jak být vitální

Jsem Hanka, tvoje průvodkyně kurzem

Provázet kurzem tě budu já, Hanka Sobotová. Jsem akreditovaná lektorka Čchi-Kung, celostní terapeutka, průvodkyně k životní vitalitě a harmonii, mentorka energetického elementového podnikání.

Jedinečně propojuji umění a cvičení Čchi-Kung s cestou k objevování sebe sama a moudrosti vlastního těla. 

Skrze Čchi-Kung a další práci s tělem i duší podporuji ženy, aby propustily i hluboko uložené programy a vzorce, které jim neslouží a ve své krásné jemné síle a jedinečné energii si přitahovaly si do života to, co chtějí.

Nejčastěji kladené otázky:

Jasně. Tento kurz je vhodný i pro úplně začátečnice. Ve videích tě jasně krok po kroku vedu, jak cviky provádět, na co si dát pozor. Včetně základního postoje. Ptát se pak můžeš během svého zoomu a doptat se i později, když ti něco nebude jasné.

Jasně, že ano. Čchi-Kung je jemné cvičení. Není to hopsání, kde by ti došel dech nebo energie. Naopak, naučím tě, jak svaly posilovat jemně a do hloubky, a také využívat dech k uvolnění blokád v těle. Vše se děje přirozeně a postupně, v souladu s tvým tělem.

Ano, cvičení je vhodné i v případě zdravotního omezení. Všechny cviky jde uzpůsobit k tvému aktuálnímu zdravotnímu stavu. Je možné cvičit i při sezení na židli, pokud víš, že nezvládneš stát. Před cvičením dávám dotazník ohledně zdravotních omezení, abych tě v kurzu vedla bezpečně.

Určitě :). Čchi-Kung je univerzální pro všechny typy postav :). Každý cvik jde přizpůsobit, faldíky nejsou překážkou. Uvidíš, jak se tělo zapojí. Pohyb už nebude strašákem, ale radostí.

Čchi-Kung je umění dlouhověkosti. Cvičení zvládneš hravě, budeš se cítit plná energie jako za mlada a manžel ti doma nebude stačit :).

V tomto případě doporučuji poradit se s ošetřujícím lékařem. Účast na kurzu je zcela dobrovolná. Účastnice je v celém průběhu programu za sebe odpovědná. Moje pokyny jsou pouze návrhy, kterými se účastník řídí podle vlastního uvážení. Více informací najdeš v Obchodních podmínkách (úplně dole na stránce).

Ani těhotenství není překážkou. Čchi-Kung má celkový vliv na harmonii ženy. Pokud mám pohodové těhotenství, doporučuji nejprve projít lekci se záměrem, která se dá pořídit samostatně a nacítit si v těle. Každá těhulká má jiné potřeby, tělo samo napoví. Některé cviky se vynechávají, upozorňuji na ně v kurzu. Já sama jsem cvičila ještě týden před porodem a hned 4 týdny po už jsem zase lektorovala :).

Ne, nepotřebuješ. Lekce jsou v členské sekci (zabezpečené webové stránce, na kterou se dostaneš přihlášením – údaje ti přijdou emailem po zaplacení kurzu). 

Pokud nechceš, nepotřebuješ. Lekce jsou v členské sekci (zabezpečené webové stránce, na kterou se dostaneš přihlášením – údaje ti přijdou emailem po zaplacení kurzu). Facebooková skupina je zřízená ke běhům s živou podporou a je dobrovolná. Jediné, co tam je navíc, jsou živá vysílání, kterými reaguji v případě dotazů. 

Všechny lekce už jsou v kurzu otevřené. Můžeš si je procházet tempem, které ti vyhovuje. Pokud jedeš běh s živou podporou – motivuji tě zasíláním emailů každý týden, abys věděla, že je čas na další lekci a zároveň máme na začátku, uprostřed a na konci společný živý ZOOM. 

Opravdu si přeji, abys kurzem prošla krok po kroku. Měla motivaci a  cvičení neodkládala. Když budeš cvičit každý týden, sestavu se hravě naučíš a už žádné video po 2 měsících kurzu potřebovat nebudeš :).

Celkem máš přístup 6 měsíců. Můžeš dovytunit své cvičení, projít si zpětně všechny typy rozcviček, které ti ukážu, aby sis cvičení udělala pestré, v souladu s momentální náladou, potřebami nebo menstruační fází :).

Klientky z živého kurzu žádná videa nemají, zůstane jim jen to, co se naučí na lekci. Díky on-line kurzu máš velikou výhodu.

Omezený přístup je motivace pro tebe i moje filozofie. Co já vím, kam mě osud za rok zavane. Proto neslibuji, co nevím, jestli budu moct splnit.  Chci si s tebou užít tady a teď.

→  Začneme 1,5 dne živě se mnou  Kostomlatech nad Labem v krásné Čajovně nečajovně (pátek 14.10 od 18 hodin do soboty 15.10. 17 hodin), abyste stihly dojet i z větší dálky a pak docestovat zase domů. Přespání je možné v čajovně za 120 Kč, jídlo si bere každá zvlášť a většinou děláme hostinu a dělíme se. Kuchařské schopnosti totiž moc nemám :).

→ A poté 8 týdnů online podpora – každý týden 90 minutová lekce, kterou najdeš v členské sekci a také každý týden novou vnímací výzvu, abys cvičení a návyky v těle ukotvila

→   Motivaci dostaneš do emailu i na facebook v podobě týdenní „nakopnutí“ – upozornění, že už je čas na další lekci.

→   Všechny záznamy lekcí a další výuková videa, meditace i bonusy v kurzu už máš aktivní. Nemusíš tedy jít po týdnech,  i když to doporučuji. Můžeš si vše procházet  podle svých potřeb a možností.

→   Videa lekcí najdeš v členské sekci, do které se jednoduše přihlásíš uživatelským jménem a heslem, které získáš po zaplacení kurzu. Přístup máš na půl roku.

→  Začneme 1,5 dne živě se mnou v Lysé nebo Kostomlatech nad Labem (pátek 7.10 od 16 hodin do soboty 8.10. 16 hodin), abyste stihly dojet i z větší dálky a pak docestovat zase domů. Jídlo a přespání není součástí kurzu.

→ A poté 8 týdnů online podpora – každý týden 90 minutová lekce, kterou najdeš v členské sekci a také každý týden novou vnímací výzvu, abys cvičení a návyky v těle ukotvila

→   Motivaci dostaneš do emailu i na facebook v podobě týdenní „nakopnutí“ – upozornění, že už je čas na další lekci.

→   Všechny záznamy lekcí a další výuková videa, meditace i bonusy v kurzu už máš aktivní. Nemusíš tedy jít po týdnech,  i když to doporučuji. Můžeš si vše procházet  podle svých potřeb a možností.

→   Videa lekcí najdeš v členské sekci, do které se jednoduše přihlásíš uživatelským jménem a heslem, které získáš po zaplacení kurzu. Přístup máš na půl roku.

Pro objednávku v EUR klikni ZDE

Upozornění: Nejsem lékař moje služby nenahrazují lékářskou, psychologickou, ani jinou odbornou péči. Účast na programu (cvičení, kurz, seminář, přednáška, konstelace aj.) je dobrovolná, na vlastní uvážení. Další podmínky a důležité informace, se kterými se prosím seznamte neleznete v Obchodních podmínkách u příslužné mnou poskytované služby.