Žena plná energie, Hanka Sobotová, Hana Sobotová, jak získat energii, jak doplnit energii, nemám energii, jak získat životní energii, jak doplnit životní energii, jak najít životní energii, jak získat pozitivní energii, jak získat vnitřní energii, jak doplnit vnitřní energii, jak doplnit vnitřní energii, jak být plná energie, jak rychle získat energii, jak mít energii po celý den, jak povzbudit energii, jak rychle načerpat energii, rychlé doplnění energie, jak zvýšit energii, Jak si doplnit energii, jak záskat ztracenou energii, jak mít energie, Jak získat energii do života, jak mít energii po celý den, jak nabrat energii, zvýšení energie, co pomáhá na energii, co na energii, proti únavě, jak být vitální

V čem ti může Čchi-Kung pomoci?

Čchi-Kung je jeden z pilířů Tradiční Čínské Medicíny. Toto zdravotní energetické cvičení pozitivně ovlivňuje:

Kurz obsahuje 12 na sebe navazujících lekcí (detaily obsahu lekcí najdeš níže). 

Cvičit budeme orgánovou sestavu a pracovat s celkovou harmonií těla, mysli i prožitků.

Je vhodný i pro začátečníky, zvládne ji každý.

 Pro ženy i pro muže.

Kapacita omezená na 14 lidí  (volná 4 místa).

Začínáme 16.9.  19-20:30 v Lysé nad Labem, klub Dance Emotion

Pokud máte zájem nejprve si cvičení vyzkoušet – napište mi na hanka@zenaplnaenergie.cz

Co o kurzu říkají absoluventky?

S Hankou mě Čchi-Kung baví úplně nejvíc.

Z první lekce jsem byla nadšená! Moc se mi líbilo cvičení a hodně mi sedí i Hanky energie a její přístup. Už při ochutnávkové lekci mě nadchlo, že Hanka propojuje cvičení s „osobním rozvojem“. I když 1. lekce byla pro mne opáčko, zkoukla jsem s chutí celé, protože takhle pěkně mi ten základní postoj ještě nikdy nikdo nevysvětlil. Hankou mě Čchi-Kung baví úplně nejvíc.

Lucie Koubek – lektorka copywritingu

Čchi-Kung mi pomohl dívat se na svět jinýma očima.

Když jsem šla k Hance na čchi-kung poprvé, bylo to hlavně ze zvědavosti. Byla jsem dost nespokojená, unavená životem, prací, otrávená, vyčerpaná a psychicky né úplně v pohodě. Čchi kung mi pomohl být víc šťastnější, víc v pohodě, víc v klidu, víc si všímat věcí kolem sebe a dívat se na svět jinýma očima než předtím. Ačkoliv jsem nikdy nemusela úplně pomalé cvičení, zalíbilo se mi to natolik, že si zacvičím i doma sama. Hanka je zvláštní osobnost, otevřená i tajemná, ale mám jí ráda. Získala si mě. Na její hodiny se vždycky těším.

Eva – obchodní referentka

Nikdy bych nevěřila, že se dá takto pracovat s tělem.

Již první hodina mě nadchla, byla to pro mne „tak trochu jiná dimenze!“ Nikdy bych nevěřila, že se dá takto pracovat s tělem a že i něco budu cítit. Začaly se dít věci. Je to nový směr. Po hodině cítím uvolnění, spokojenost a mám vyčištěnou hlavu. Vznikl zde skvělý kolektiv. Hanka je skvělá lektorka, od které se dozvídám spoustu zajímavých věcí, které bych se asi jinde nedozvěděla.

Eva – majitelka jogového studia

Co se v kurzu naučíš:

Pro koho je kurz vhodný:

Cítíš, že tvoje tělo potřebuje pohyb, ale nevyhovují ti klasická cvičení.

Čchi-Kung je cvičení s respektem k tělu. Je jedno, jakou máš kondici, věk nebo konstituci těla, tohle cvičení zvládneš. Vše jde přizpůsobit, aby ti cvičení šlo a bavilo tě.

Chceš podpořit svoji vitalitu a získat energii.

Čchi-Kung není hopsací. Přesto účinně protahuje a zpevňuje tělo. Pozitivně působí na regeneraci orgánů. Podporuje zdravotní kondici a energii do života.

Hledáš víc než jen fyzické cvičení.

Čchi-Kung je cvičení a umění v jednom. Ve stejném čase co cvičíš získáš jemnou a účinnou posilovnu, zklidnění, psychohygiénu i zásobárnu energie.

Chceš se i osobně rozvíjet, přestože máš málo času.

Nemusíš dělat kompromisy, můžeš mít cvičení i lekce osobního růstu najednou. Čchi-Kung se mnou tě přiblíží sama k sobě a pomohou ti získat víc sebevědomí, napojení na sebe a víc.

Chceš žít svoje sny, ale chybí ti sebevědomí a odvaha.

Skrze práci s vnitřní energií ti i s tímhle Čchi-Kung může pomoci. I sám základní postoj umí podpořit sebevědomí.

Neustále ti jede hlava a potřebuješ si odpočinout.

Cvičení ti pomůže zklidnit mysl a být tady a teď, sama/sám se sebou.

Co na tebe v kurzu čeká:

→ 1. lekce: Úvod do Čchi-Kung a základní postoj

– ukotvení, podpora sebejistoty a zároveň flexibility v těle i životě

Další každé 2 lekce se budeme věnovat 1 elementu – 2 orgánům – emocím i prožitkům, které s nimi souvisí. Abyste pochopili i souvislosti a uměli se sami podpořit.

→ 2. a 3. lekce: Element vody

– strachy versus životní síla – ledviny a močový měchýř

→ 4. a 5. lekce: Element dřeva

– rozhodnost, překonávání komfortních zón, hojnost vs. vzteky a nespokojenost – játra a žlučník

→ 6. a 7. lekce: Element ohně

– vnitřní radost, imunita vs. tréma a stud- srdce a tenké střevo

→ 8. a 9. lekce: Element země

– jasná mysl, umění být sám sebou vs. neustále přemýšlení bez akce – slezina, slinivka a žaludek

→ 10. a 11. lekce: Element kovu

– jedinečnost, jasnost, užívání přítomnost vs. smutek a zklamání z očekávání, perfekcionalismus – plíce a tlusté střevo

→ 12. lekce ukotvení, opakování

Co na kurz budeš potřebovat:

Žena plná energie, Hanka Sobotová, Hana Sobotová, jak získat energii, jak doplnit energii, nemám energii, jak získat životní energii, jak doplnit životní energii, jak najít životní energii, jak získat pozitivní energii, jak získat vnitřní energii, jak doplnit vnitřní energii, jak doplnit vnitřní energii, jak být plná energie, jak rychle získat energii, jak mít energii po celý den, jak povzbudit energii, jak rychle načerpat energii, rychlé doplnění energie, jak zvýšit energii, Jak si doplnit energii, jak záskat ztracenou energii, jak mít energie, Jak získat energii do života, jak mít energii po celý den, jak nabrat energii, zvýšení energie, co pomáhá na energii, co na energii, proti únavě, jak být vitální

Jsem Hanka, tvoje průvodkyně kurzem

Provázet kurzem tě budu já, Hanka Sobotová. Jsem akreditovaná lektorka Čchi-Kung, celostní terapeutka, průvodkyně k životní vitalitě a harmonii, mentorka 3E podnikání.

Jedinečně propojuji umění a cvičení Čchi-Kung s cestou k objevování sebe sama a moudrosti vlastního těla. 

Skrze Čchi-Kung a další práci s tělem i duší podporuji své klienty, aby propustili i hluboko uložené programy a vzorce, které jim neslouží a ve své síle a jedinečné energii si přitahovaly si do života to, co chtějí.

Zkušenosti mých klientek s Čchi-Kung

Cítím se jako probuzená ze zimního spánku.

Milá Hanko, moc děkuji za  cvičení Čchi Kung se záměrem. Stále se ve mě drží radost z protažení, plynutí, energetických vírů i filosofického dočerpání významu vděčnosti pro život. Setkání bylo moc milé, vedení cviků i hlas byl velmi příjemný. Cítím se probuzená ze zimního spánku, přestávám se ládovat čokoládou a jídlem, mám teď více chuti na zdravé věci a užívám si dýchání. Velmi doporučuji všem ochutnat tuto lahodnou dávku pohybu, flow, radosti a moudrosti těla i duše. Cítím se teď ve svém středu.

Jarka Sedláková –  mentorka vesnických lídrů z jihu Čech.

Vrací se mi "moje" energie a cítím se svobodnější.

Díky mé fyzické kondici po Covidu jsem nemohla začít znovu cvičit, jak jsem byla zvyklá. Proto jsem zvolila „lehčí“ formu a začala cvičit Čchi-Kung s Hankou on-line. Nic jsem nečekala, nedokázala jsem si to představit, protože jsem nikdy nic takového necvičila a celý život jsem cvičila silově, energicky ať už to byla posilovna, tanec, aerobic…. Cvičení s Hankou mne od začátku chytilo a začalo mne velmi bavit. Má úžasný uklidňující hlas a krásně vše vysvětlí. Myslím, že tak po měsíci cvičení jsem si uvědomila, jak se mi vrací taková ta „moje“ energie. Jak jsem se cítila ještě před dětmi a podnikáním, když jsem byla ještě na škole.  Pročistila se mi hlava, tělo, zpátky se vše srovnalo a cítím jsem se svobodněji. Největším bonusem cvičení s Hankou jsou meditace na konci. To je vždycky úplný balzám na duši :-).

Aneta Svobodová – floristka a majitelka květinářsví

Pomohla mi udržet víru v sebe a nepochybovat.

Od té doby, co s Hankou cvičím, mám mnohem více energie a lépe se vyrovnávám se stresem v zaměstnání. Zvládla jsem si zažádat o jinou pozici v práci, a dostala ji, i když byla jen malá pravděpodobnost, že to vyjde. Hanka mi pomohla udržet se v energii víry v sebe a nepochybovat . Hlas Hanky se mi moc líbí. Provází mně od doby, co ji znám. Slyším ho, když se chci soustředit na přítomnost, když si uvědomím, že mi lítají myšlenky, kam nechci. Energie Hanky i její hlas mě doprovází často. 

Romana – státní úřednice

Byla jsem na pokraji kolapsu, teď se učím žít.

Ty 2 roky, co s Hankou cvičím Čchi-Kung, mi přinesly samá pozitiva. Byla na pokraji fyzického a psychického kolapsu, fungovala jsem na doraz (hlavně aby bylo okolí spokojené) a tak trochu jsem zapomínala na sebe. Hanka mi otevřela nové cesty a směry, učím se žít, myslet … trochu jinak. I když mě věci štvou, tak se už zbytečně nevztekám, jak jsem to dělala dřív.

 

Jana

Vstávám plná energie o hodinu dřív.

Moc se mi líbí, jak Hanka dbá na pečlivou techniku cviků, jak vysvětlujete jejich význam a propojení na orgány. I když jsem cvičila dřív, Hanka mi ukázala úplně jiné provádění cviků, než jsem byla zvyklá, a tak jsou i moje zážitky zcela jiné :-). Dokonce vidím barvy při závěrečném „vtlačování“ energie do těla. Druhý den ráno po cvičení vždy vstávám minimálně o hodinu dříve než obvykle, protože už jsem vyspalá. Zajímají mě různé informace o jednotlivých orgánech, meridiánech a jejich vedení, čištění, kterými Hanka kurz doplňuje.

Irena – účetní

Nejčastěji kladené otázky:

Jasně. Tento kurz je vhodný i pro úplně začátečníky.  Krok po kroku tě vedu, jak cviky provádět, na co si dát pozor. Včetně základního postoje. 

Jasně, že ano. Čchi-Kung je jemné cvičení. Není to hopsání, kde by ti došel dech nebo energie. Naopak, naučím tě, jak svaly posilovat jemně a do hloubky, a také využívat dech k uvolnění blokád v těle. Vše se děje přirozeně a postupně, v souladu s tvým tělem.

Ano, cvičení je vhodné i v případě zdravotního omezení. Všechny cviky jde uzpůsobit k tvému aktuálnímu zdravotnímu stavu. Je možné cvičit i při sezení na židli, pokud víš, že nezvládneš stát. Před cvičením dávám dotazník ohledně zdravotních omezení, abych tě v kurzu vedla bezpečně.

Určitě :). Čchi-Kung je univerzální pro všechny typy postav :). Každý cvik jde přizpůsobit, faldíky nejsou překážkou. Uvidíš, jak se tělo zapojí. Pohyb už nebude strašákem, ale radostí.

Čchi-Kung je umění dlouhověkosti. Cvičení zvládneš hravě, budeš se cítit plná energie jako za mlada a manžel ti doma nebude stačit :).

V tomto případě doporučuji poradit se s ošetřujícím lékařem. Účast na kurzu je zcela dobrovolná. Účastnice je v celém průběhu programu za sebe odpovědná. Moje pokyny jsou pouze návrhy, kterými se účastník řídí podle vlastního uvážení. Více informací najdeš v Obchodních podmínkách (úplně dole na stránce).

Ani těhotenství není překážkou. Čchi-Kung má celkový vliv na harmonii ženy. Pokud mám pohodové těhotenství, doporučuji nejprve projít lekci se záměrem, která se dá pořídit samostatně a nacítit si v těle. Každá těhulká má jiné potřeby, tělo samo napoví. Některé cviky se vynechávají, upozorňuji na ně v kurzu. Já sama jsem cvičila ještě týden před porodem a hned 4 týdny po už jsem zase lektorovala :).

Máš jiné dotazy – napiš mi na hanka@zenaplnaenergie.cz

Objednej si kurz

Upozornění: Nejsem lékař moje služby nenahrazují lékářskou, psychologickou, ani jinou odbornou péči. Účast na programu (cvičení, kurz, seminář, přednáška, konstelace aj.) je dobrovolná, na vlastní uvážení. Další podmínky a důležité informace, se kterými se prosím seznamte neleznete v Obchodních podmínkách u příslužné mnou poskytované služby.