Individuální péče

Proměň svou energii a začni zářit – v životě i podnikání

žena plná energie, Hanka Sobotová, Jak získat energii, jak doplnit energii, nemám energii, jak získat životní energii, jak doplnit životní energii, jak najít životní energii, jak získat pozitivní energii, jak získat vnitřní energii, jak doplnit vnitřní energii, jak doplnit vnitřní energii, jak být plná energie, jak rychle získat energii, jak mít energii po celý den, jak povzbudit energii, jak rychle načerpat energii, rychlé doplnění energie, jak zvýšit energii, Jak si doplnit energii, jak záskat ztracenou energii, jak mít energie, Jak získat energii do života, jak mít energii po celý den, jak nabrat energii, zvýšení energie, co pomáhá na energii, co na energii, proti únavě, jak být vitální
Žena plná energie, Hanka Sobotová, Hana Sobotová, jak získat energii, jak doplnit energii, nemám energii, jak získat životní energii, jak doplnit životní energii, jak najít životní energii, jak získat pozitivní energii, jak získat vnitřní energii, jak doplnit vnitřní energii, jak doplnit vnitřní energii, jak být plná energie, jak rychle získat energii, jak mít energii po celý den, jak povzbudit energii, jak rychle načerpat energii, rychlé doplnění energie, jak zvýšit energii, Jak si doplnit energii, jak záskat ztracenou energii, jak mít energie, Jak získat energii do života, jak mít energii po celý den, jak nabrat energii, zvýšení energie, co pomáhá na energii, co na energii, proti únavě, jak být vitální, element vody, živel voda
Při individuálních konzultacích jsem si zpracovala své bloky ve vztahu k penězům a moje finanční situace se zlepšila z nuly na sto. I pocit vlastní sebehodnoty se výrazně zlepšil. Nejvíc si cením Hančina přístupu - jasná, stručná, smysluplná komunikace bez zbytečného okecávání. Hanka jde k jádru věci.
Jana Dohnalová
Textilní výtvarnice, janadohnalova.cz
Hanka je opravdu expertka - rychlá, pohotová, vnímavá a má boží naprosto převratné úhly pohledu. Už tři roky vím o ideální klientce a celou dobu jsem se ji snažila nacpat do věku, rodinného stavu, počtu dětí a ono je to u mne naprosto nedůležité... Tak nad tím budu ještě dlouho stát (sedět, ležet) s otevřenou pusou... Děkuji
H-ellen
Fotografka a vizážistka

Jsi rozhodnutá to změnit?

Vše, co tě blokuje a ztěžuje tvou životní, pracovní nebo podnikatelskou cestu, je uloženo hluboko v tvém podvědomí.

Vše, co jsi prožila, je zapsané ve tvém těle v podobě napětí a energetických vibrací. 

Vše, kdy ti bylo ublíženo skrze živly, způsobilo odpojení, od tvých vnitřních zdrojů a tvé vnitřní síly.

Každá událost, kdy ses cítila nemilovaná, odstrčená, nepochopená, nepřijatá, každý neúspěch, každá zrada, křivda, vše si táhneš s sebou. Ve svém neviditelném batohu, který já vidím.

A to ti blokuje lehkost, jasnost a sebedůvěru i energii tvoření. Tenhle batoh s sebou vláčet nemusíš. Můžeš ho zahodit.

Naučím tě, jak své tělo opravdu vnímat, aby ses osvobodila, vyladila a zářila

Utvoříme čistý prostor pro nové

Koukneme, co tě brzdí. Bez zbytečného vrtání v minulosti – tělo nám to poví samo. Najdeme skutečné příčiny tvého trápení na všech úrovních a odstraníme je. Vznikne nový prostor pro chtěné a radostné.

Poladíme tělo a psychiku

Zharmonizujeme tvoji energii, aby ses cítila silná, lehká, v harmonii. Propojíme tvé tělo, mysl a duši, aby spolu souzněly a tobě začalo být uvnitř skvěle a zářila jsi energií a radostí.

Nastartujeme proces změny

Dostaneš efektivní návody a tipy, které ti pomůžou nastartovat změnu. Naučím tě triky a cviky, které tě nabijí energií a podpoří sebe-regenerační procesy v těle.

Vďaka Hančinej podpore som nabrala odvahu ist do hmoty, do tela, do akcie. Uvolnila som lopatku, ktora nesla uz viac rokov rozcvicit. Hanky virtualna podpora, jeji energeticka pritomnost, jeji realne slovne nakopnutia su velmi dobrym hnacim motorom. Vdaka Hance som vytvorila svoju prvu zvukovu nahravku, vdaka Hance dokazem uchopit jasnejsie a cielenejsie moj konkretny postup a dalsie kroky v mojom poslani. Hanka dokaze naviest a nasmerovat vhodnym smerom, ukazat dvere, cez ktore mozem prejst a vydat sa nimi na svoju cestu. Dakujem.
Zuzana Hlinková
Vědomá architektka a terapeutka prostoru
Hanky famózní práce je v tom vytvářet a držet pole, ve kterém rychle přichází vhledy, pocity, obrazy, prožitky a pochopení. Během individuální terapie jsem měla její přirozenou důvěru, nechala jsem se doprovázet. Elementy v Hančině provedení a provázení, vhledech a uchopení se mnou hodně rezonují a cítím, že Hanka promlouvá skrze živly a ony skrze ní řečí, která je “mému kmeni” autentická, blízká, uchopitelná. Je to tak, že se hned na tu kvalitu ladím a velice rychle mi naskakují aha momenty - v hloubce i šířce. Mám z toho až mrazení, jak velká a celistvá práce se silou živlů v nás je a jak to cítím …
Libuše Bučková
koučka

Jak terapie probíhá?

Potřebuji se před terapií nějak připravit?

Budeš potřebovat klid a čas na sebe. Prostor, kde si můžeš zatančit a protáhnout tělo a i možnost, kde sednout a mít nohy na zemi. Papír na zapsání svých AHA momentů.

Jaké techniky nejčastěji používám

Každá jsme jedinečná, a i každá terapie je jedinečná.

Channelingem mi pro tebe přichází postupy práce a vhledy. Zároveň ze své širkové palety metod, technik a cvičení a zkušeností vyberu ty pravé pro tebe. 

Nejčastěji kombinuji tyto 3 metody:

Element Healing

Živlová terapie, při které skrze mně promlouvají živlové elementy. Společně odhalíme tvé odpojení od síly živlů a sebe a znovuobnovíme napojení na tvé vnitřní zdroje. 

Spiritual Response Therapy

SRT, se kterou pracuji 20 let, a která velmi jemně a účinně čistí negativní vzorce, léčí traumata z minulosti a odstraňuje podvědomé bloky na úrovni energie a duše. 

Body Soul Connection

Práce s tělem a pohybem na somatické úrovni, při které ucítíš, kde ti neteče energie, kde máš usazené emoční a jiné bloky. Díky tomu uvolníme napětí a disharmonie v těle.

Doplňkově kombinuji i další techniky: 

energetické zdravotní cvičení Čchi-Kung, umění prostoru Feng Shui, znalosti z TČM, focusing, mind-maps pro harmonizaci hemisfér a energetické programování, pozitivní programování mysli – MindSet,  komunikační techniky, meditační a vizualizační techniky

Na kolik si svých služeb cením:

Komplexní živlová terapie

90 minut intenzivní práce
+ 30 min. konzultace za 14 dní
možnost rychlých dotazů a sdílení po dobu měsíce od terapie

Krásná pečující terapie, kde sama skrze jazyk tvého těla ucítíš, co kde ti stojí energie. 

Odstraníme disharmonie, které tě teď a tady nejvíc blokují.

Napojíme tě živel – element, který ti nejvíc schází.

Cena 4500 Kč / 180 EUR

Balíček 3 terapií

3x 90 minut terapií

Krásná pečující série terapií, kde sama skrze jazyk tvého těla ucítíš, co kde ti stojí energie . Odstraníme disharmonie. 

Postupně tě napojíme na živlové zdroje v tobě.

Harmonizace mužské a ženské energie

Aktivace energie peněz

Cena 11 000 Kč 

Možnost platit na 2 splátky

VIP spolupráce

4 měsíce v mém energetickém poli

6x 90 minut terapií 

Přepis kódů, odstranění disharmonických vzorců, napojení na živlové zdroje v tobě.

Harmonizace mužské a ženské energie

Aktivace energie peněz

2x 2 hod konzultace tvého podnikání – marketing, copy, web, atd. nebo ohledně výzev v tvé práci nebo pomoc při hledání nové

2hod. služba, kde spolu projedeme ze srdce, ne hlavy, po čem toužíš, vytvoříme energetické spojení s tvým budoucím já i vším, co si přeješ. Vytvoříš si svou myšlenkovou mapu Nového já

S.O.S. 30minut týdně

Cena 74 650 Kč

Možnost platit na 3 splátky

Nejčastěji kladené otázky

Energii nezná prostor a čas, protože ke změně tvého energetického potenciálu dojde hned. Hmota – tělo je projev energie v čase a prostoru. Tělo si musí energii ukotvit, a změnit ve svých strukturách. To trvá 21 dní nejméně. Je vědecky dokázané, že nová nervová spojení se tvoří 21 dní, a další nové struktury v těle to mají podobně. Proto necháváme tělu čas na to, aby si zvyklo na novou energii, než se pouštíme do dalšího čištění. A navíc, úkoly a pozorování, které ode mně dostaneš, je potřeba také plnit nějaký čas, než si je zautomatizuješ a zvykneš si na ně. Když toho dáme moc najednou, budeš se cítit pod tlakem a dost pravděpodobně nic neuděláš.

U varianty stačí kliknout na tlačítko a objednat si. U VIP varianty se s klientkami nejprve seznamuji na seznamovacím callu, kde zjistíme, zda spolu ladíme a chceme spolu pracovat.

Konzultaci můžeš v naléhavém případě zrušit do 24 hodin předem a domluvit si náhradní termín (přesouvám pouze 1×). Při zrušení méně než 24 hodin počítej s úhradou terapie v plné výši.

Konzultaci můžeš v naléhavém případě zrušit do 24 hodin předem a domluvit si náhradní termín (přesouvám pouze 1×). Při zrušení méně než 24 hodin počítej s úhradou terapie v plné výši.

Dostaneš moje znalosti z mnoha kurzů a zkušenosti za více než 10 let práce s klientkami a klienty.

Doporučuji, aby sis během terapie psala poznámky – vlastní myšlenkové pochody a zápisky trénují hlavu, startují změnu a jsou jedinečné. Aha momenty a doporučení, které přijdou během terapie je důležité si napsat, ukotvit a opakovat. 

Cena zahrnuje také shrnutí a doporučení, co dělat po terapii, aby se vše ukotvilo a ve tvém životě se započala změna.

Metody, které používám se zaměřují na aktuální pocity v těle a emoce, které prožíváš teď. Ačkoliv čištění a harmonizace probíhá zpět do minulosti i minulých životů, ty se při terapii do zážitků nevracíš, nebo jen jako nestranný pozorovatel.

Cítit rozhodně ano, a to chceme. Potřebujeme ukázat, kde máš v těle uložené napětí, které je spojené se zablokovanou energií. Jsou to obvykle pocity stažení, těžkosti, chladu nebo jiné nepříjemné pocity, které pozorujeme a uvolňujeme čistěním na energetické i somatické úrovni. Okamžitě cítíš, jak se pocity mění, odchází a tobě se dělá lehce a příjemné. Je to i pro tebe důkaz, který potřebuje mozek, že čištění proběhlo 🙂

Pláč někdy přichází, někdy ne. Je to jeden ze způsobů, kterým tělo uvolňuje nahromaděné emoce. A je naprosto v pořádku plakat, i když některé z nás mají přesvědčení, že plakat je špatné.

U výše uvedených metod si v daný moment zpracováváš a čistíš pouze jeden konkrétní pocit, vzorec, přesvědčení. SRT umožňuje najednou vyčistit a zpracovat i tisíce programů a energetických bloků v těle, které se týkají konkrétního „problému“, který čistíme. Navíc odhalí i to, co si na vědomé úrovni neuvědomuješ a je uložené pouze v podvědomí. Jdeme až do příčin vzniku „problému“. Podvědomí nás ovlivňuje z 95%, jen 5% je naše vědomé jednání.

Ano, pokud je to potřeba. Pokud chceš čistit i rodové linie, počítej s tím, že je to na balíček 3, někdy i 6 terapií.

Ano. Tyhle 2 archetypy nás velmi ovlivňují a určují, zda žijeme v lehkosti nebo bojujeme s různými situacemi v životě. A navíc jsou propojené s rodovými liniemi. Pokud chceš tato témata řešit, je to na dlouhodobou spolupráci.

Jednak skrze proměnu nepříjemných pocitů v těle (jak jsem popsala u otázky Budu něco cítit). A pak také v životě budeš pozorovat změny ve svém chování. Většinou si některých svých proměn si všimneš hned – budeš cítit víc energie, lehkosti, odvahy. Jindy to chvilku trvá, než se energii ukotví i v těle a do hmoty.

Rozhodně ne, každá je originální a channeluji přesné postupy i vizualizace a odblokace pro daný okamžik a tvůj energetický, fyzický, emoční i mentální stav.

Upozornění: Nejsem lékař moje služby nenahrazují lékařskou, psychologickou, ani jinou odbornou péči. Účast na programu (konzultace, cvičení, kurz, seminář, přednáška, konstelace aj.) je dobrovolná, na vlastní uvážení. Další podmínky a důležité informace, se kterými se prosím seznamte naleznete v Obchodních podmínkách u příslušné mnou poskytované služby.

Foto: Martina Houdek a Michal Čopák