Ještě to nevzdávej!
Příčina může být ve tvé vnitřní energii a to můžeme změnit.

Vše, co tě blokuje a ztěžuje tvou podnikatelskou cestu, je uloženo v hluboko v tvém podvědomí. Podvědomí nás ovlivňuje z 95%, jen 5% je naše vědomé jednání.

Vše, co jsi prožila, je zapsané v tvém těle v podobě napětí a energetických vibrací. Dokonce i to, co jsi neprožila sama, ale prožily ženy tvého rodu. To negativní ti blokuje lehkost, jasnost a sebedůvěru i energii tvoření.

Každá událost, kdy jsi se cítila ne dost dobrá, nepochopená, nepřijatá, každý neuspěch, každé emoční zranění, ať už někdo ublížil tobě nebo ty i neúmyslně někomu, vše si táhneš s sebou. Ve svém neviditelném batohu. 

A PŘESNĚ TOHLE MŮŽE BLOKOVAT TVOU LEHKOST TVOŘENÍ NA FACEBOOKU.

Prostě nevědomě vyzařuješ něco jiného než co tě podporuje a přitahuje ti úspěch a srdcové klienty.

Mám pro tebe řešení - prožitkový workshop, kde

odhodíš svůj batoh "srágorek" a společně proměníme tvou energii, abys vysílala ty správné vlny:

PŘIHLAŠ SE na online prožitkový workshop 

PROČISTI SI ENERGII S FACEBOOKEM

Kdy:

V neděli   27.června od 18 hodin  na cca 60-90 minut, včetně záznamu na 1 týden

Kde:

na ZOOMu

Za kolik:

cena 690 kČ

Kdo tě workshopem provede

Žena plná energie, Hanka Sobotová, Hana Sobotová, jak získat energii, jak doplnit energii, nemám energii, jak získat životní energii, jak doplnit životní energii, jak najít životní energii, jak získat pozitivní energii, jak získat vnitřní energii, jak doplnit vnitřní energii, jak doplnit vnitřní energii, jak být plná energie, jak rychle získat energii, jak mít energii po celý den, jak povzbudit energii, jak rychle načerpat energii, rychlé doplnění energie, jak zvýšit energii, Jak si doplnit energii, jak záskat ztracenou energii, jak mít energie, Jak získat energii do života, jak mít energii po celý den, jak nabrat energii, zvýšení energie, co pomáhá na energii, co na energii, proti únavě, jak být vitální

Já - Hanka Sobotová

Jsem celostní terapeutka, lektorka cvičení Čchi-Kung a také mentorka a průvodkyně žen, které se rozhodly povýšit a zlepšit svůj život i podnikání o práci se svým tělem, energetickým potenciálem a živly.

A na tohle jsem přišla, když jsem hledala zakopaného psa, proč mi nejde facebook :).

Už 20 let zabývám energetickým čištění podvědomí, pouštění emočních zranění, práci a tělem i duší, i mindsetem hlavy. A když mi to i po několika koupených webinářích o obsahu pořád na facebooku drhlo, začala jsem se ptát, proč - co je za tím energeticky. No, a přišla jsem na to :).

Ty už nemusíš tápat - projdeme to spolu :). Stačí se přihlásit.

Objednej si workshop

Upozornění: Nejsem lékař moje služby nenahrazují lékářskou, psychologickou, ani jinou odbornou péči. Účast na programu (cvičení, kurz, seminář, přednáška, konstelace aj.) je dobrovolná, na vlastní uvážení. Další podmínky a důležité informace, se kterými se prosím seznamte neleznete v Obchodních podmínkách u příslužné mnou poskytované služby.