Proměň, co vyzařuješ navenek a rozjeď svůj život
i podnikání naplno 🙂

Klíč máš ve svém těle a ve své vnitřní síle a energii
Odemkni svou sílu!

Staň se ženou plnou energie

napoj se na sílu živlů v sobě, i když je osud proti tobě, a přitáhni si:

Pohodové vztahy i klienty

Začni věřit v sebe a svou hodnotu. Tím si zajistíš krásnější vztahy se svými blízkými a v podnikání zaujmeš srdcové klienty, kteří u tebe rádi nakoupí.

Tvořivou enegii a lehkost

Pracuj vědomě se svou energií a efektivně si ji posílej správným směrem. Poplyneš si snadněji životem i podnikáním.

Radost a nové příležitosti

Bav se, probuď svou vnitřní jiskru a napoj se na sebe. Uvolníš se a přijde ti spoustu nových nápadů a příležitostí. Porosteš ty i tvé podnikání.

Vydej se na cestu ke svojí proměně
Learn More

Vydej se na cestu k svojí proměně

Narovinu ti pojmenuju, co vidím ve tvé energii a bezpečně tě provedu proměnou.

Naučím tě, jak se napojit na tělo, abys vnímala svou energii. Dám ti nástroje, jak uvolníš z těla „zátěže a srágorky“, které si táhneš jako neviditelný batoh z minulosti, a které tě blokují. Rozzáříme tvou vnitřní ženu.

Vyber si, jak obnovíme tvou vnitřní sílu

Individuální podpora

Chceš pustit „blbou“ minulost a následovat zářivou budoucnost. Toužíš žít i podnikat ve své síle, plná energie. Bez strachů z prodeje. Bez nepříjemných pocitů, že jsi vidět. Bez pochybností, jestli jsi dost. Spolu to zvládneme.

Čchi-Kung

Staročínské energetické cvičení, které tě nabije energií, zklidní tvou roztěkanou mysl a podpoří vitalitu i kondici tvého těla. Více se napojíš na sebe a svou intuici, získáš sebevědomí i stabilitu v životě i podnikání.

Žena plná energie, Hanka Sobotová, Hana Sobotová, jak získat energii, jak doplnit energii, nemám energii, jak získat životní energii, jak doplnit životní energii, jak najít životní energii, jak získat pozitivní energii, jak získat vnitřní energii, jak doplnit vnitřní energii, jak doplnit vnitřní energii, jak být plná energie, jak rychle získat energii, jak mít energii po celý den, jak povzbudit energii, jak rychle načerpat energii, rychlé doplnění energie, jak zvýšit energii, Jak si doplnit energii, jak záskat ztracenou energii, jak mít energie, Jak získat energii do života, jak mít energii po celý den, jak nabrat energii, zvýšení energie, co pomáhá na energii, co na energii, proti únavě, jak být vitální

Online programy

Klikni a máš mě v obýváku :). Začni měnit svůj život a spokojenost díky online kurzům, prožitkovým workshopům i meditacím třeba na konci světa a hned. Nikdy to nebylo snazší. Můžeš vše, když si to dovolíš.

Dovol si být

A přidej se do klubu

Online klub je podporující prostředí plné inspirace a tipů k růstu tebe (i tvého podnikání). Napoj se i ty na svou vnitřní energii a sílu. Odhoď staré programy a přesvědčení. Překonej strach, začni si plně věřit. 

Každý měsíc nová témata, videa a návody. Klub je placený.

Žij tak, jak si toužebně přeješ

Za Ženou plnou energie stojím já, Hanka Sobotová

Jsem celostní terapeutka, akreditovaná lektorka Čchi-Kung, živlový mág, průvodkyně k vnitřní síle, vitalitě a harmonii a mentorka energetického živlového podnikání.

Pracuji se všemi úrovněmi tvého já – energetickou, fyzickou, mentální a emoční. Jedinečně propojuji umění a cvičení Čchi-Kung s cestou k objevování sebe sama a moudrosti vlastního těla. 

Díky práci s tělem, duší i živly ti pomohu, abys přijala samu sebe a začala vnímat svou skutečnou hodnotu. Pojď tvořit svůj život v lehkosti, prožívat spokojenost. Začni zářit a uskutečni své sny. Můžeš, když si to dovolíš.

Co říkají klientky, které už se našly

“A testimonial from a client who benefited from your product or service. Testimonials can be a highly effective way of establishing credibility and increasing your company's reputation.”
Client Name
“A testimonial from a client who benefited from your product or service. Testimonials can be a highly effective way of establishing credibility and increasing your company's reputation.”
Client Name
“A testimonial from a client who benefited from your product or service. Testimonials can be a highly effective way of establishing credibility and increasing your company's reputation.”
Client Name

© 2022 Hana Sobotová - všechna práva vyhrazena